wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pianki tapicerskie

Pianki tapicerskie

PIANKI TAPICERSKIE

Podstawą oferty naszej hurtowni internetowej są różnego typu artykuły przeznaczone do wypełniania mebli, w tym poliuretanowe pianki tapicerskie, które zebraliśmy poniżej. Proponujemy wiele gąbek o różnych wymiarach, formach i zastosowaniu. Zapewniamy nie tylko bogaty wybór materiałów, ale także pełną obsługę Klienta.

W ramach indywidualnych zamówień oferujemy przycinanie arkuszy na dowolny wymiar. Proponujemy także kompleksowe doradztwo oraz zapewniamy wykonanie dedykowanych produktów z naszych materiałów.

Oferta produktowa

Do wyboru są pianki tapicerskie:

  • cięte na wymiar – o różnych gęstościach i twardościach, np. T25, T30, T35, czy T40. Przycinamy je na dowolny wymiar z dużą dokładnością dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu, w tym frezarek CNC;
  • w małych formatach – wszystkie arkusze mają min. 1 cm, grubości. Są dostępne w gotowych arkuszach. Różnią się stopniem twardości i wymiarami;
  • w gotowych arkuszach – gąbki o wymiarach 200x120 cm są dostępne w każdej grubości od 1 cm wzwyż;
  • w formie granulatu – dostarczamy także piankę tapicerską do zadań specjalnych, w formie małych, sprężystych elementów. Znajduje ona zastosowanie jako wypełnienie poduszek, maskotek czy legowisk zwierząt.

Pianki tapicerskie – właściwości

Nasze materiały są różnej twardości - od miękkich po średnie czy twardsze, dzięki czemu zapewniają duży komfort podczas użytkowania finalnego produktu, np. krzesła lub kanapy na jachcie. Ponadto dostosowują się do kształtu ciała, co sprawia, że zapewniają wygodę, ale nie deformują się i nie rozciągają. Gdy nacisk ustępuje, gąbki wracają do swojego oryginalnego kształtu. Dzięki temu realizacje wykonane z ich pomocą są bardzo estetyczne.

Najlepsze pianki do tapicerowania i produkcji mebli oraz akcesoriów

Oferowane w naszej hurtowni gąbki są dobrym wyborem zarówno dla osób, które potrzebują ich do amatorskich projektów, jak i dla tych, który zawodowo zajmują się wypełnianiem lub produkcją różnego rodzaju mebli, przedmiotów użytkowych, legowisk dla zwierząt itp.

Są bowiem:

  • łatwe w obróbce – można je dowolnie przycinać;
  • lekkie – dzięki temu można je szybko przenosić czy wygodnie obracać podczas obróbki;
  • trwałe – przez wiele lat nie trzeba ich wymieniać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl