wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pianki tapicerskie » Pianka tapicerska małe formatki

Pianka tapicerska małe formatki

PIANKA TAPICERSKA MAŁE FORMATKI           Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do potrzeb Klientów i dlatego przygotowaliśmy tę, specjalną kategorię. Zebraliśmy w niej gotowe produkty o konkretnych wymiarach i formatach zarówno standardowych, jak i nieco mniej powszechnych. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu wybór odpowiedniej gąbki na siedziska i oparcia krzeseł, taboretów, puf etc.


          Pianka tapicerska w grubości od 1 cm

           Gotowe formaty wycięte z gąbki meblowej o grubości od 1 cm poprzez grubsze formaty znajdą zastosowanie w siedziskach i oparciach mebli takich jak krzesła, pufy, podnóżki, fotele, sofy i kanapy jak również do renowacji i wykonywania zagłówków, legowisk dla zwierząt, .  Mogą być wykorzystywane również w przemyśle, jako wypełnienia pudełek, w zabezpieczaniu produktów, elementach kaletniczych, odzieżowych itp.


           Bogactwo form, gęstości i twardości

           Formatki zamieszczone w ofercie,  wykonane są z materiałów różnej twardości i odbojności. W zależności
od potrzeb, nasi Klienci mogą wybrać formatki z gąbek tapicerskich miękkich, średnich lub twardych, o różnej wytrzymałości na odkształcenia. Przygotowaliśmy również produkty o zróżnicowanych właściwościach. Polecamy modele termpolastyczne Memory Visco, pianki wysokosprężyste HR lub gąbki wtórnie spieniane. W zależności od potrzeb dot. wkładu piankowego, wagi użytkownika, wytrzymałości stosowane są różnego rodzaju pianki meblowe. Dlatego zachęcamy dozapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów. Ułatwi to dobór odpowiedniej gąbki, pod kątem jej zastosowania. Jeśli potrzebują Państwo produktu w innym wymiarze lub o większej grubości, zapraszamy do przejścia do odpowiedniej kategorii. W razie wątpliwości lub pytań przekazywanych telefonicznie lub mailowo służymy pomocą.

Jeśli potrzebujesz innego wymiaru, piankę na wymiar znajdziesz w kategorii  - pianka tapicerska cięta na wymiar.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl