wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Hity w naszym sklepie

Hity w naszym sklepie

Przygotowaliśmy dla Państwa różnego rodzaju materiały tapicerskie. W naszym asortymencie znalazło się miejsce zarówno dla najbardziej popularnych rodzajów pianek, jak i dla artykułów nieco bardziej niszowych. Na przestrzeni lat prowadzenia działalności zauważyliśmy, które artykuły cieszą się największą popularnością (ze względu na uniwersalność, wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę) i dbamy, by te hity w naszym bestsellerów? Co warto kupić? Chętnie podpowiemy w rozmowie telefonicznej. Ale zachęcamy też do zobaczenia produktów z tej kolekcji!


Hity w naszym sklepie – online


Z półek w magazynie najszybciej znika termoplastyczna pianka tapicerska VISCO MEMORY, która dostosowuje się do kształtu ciała, dlatego nadaje się do siedzisk, materacy ortopedycznych, wypełnienia poduszek oraz legowisk dla zwierząt. Do bestsellerów należą także uniwersalne pianki tapicerskie o twardości T25, T30 oraz T35, które przycinamy na dowolny wymiar.


To nie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych flagowych produktów!Oprogramowanie sklepu shopGold.pl