wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pianki meblowe i tapicerskie

Pianki meblowe i tapicerskie

         
          Od wielu lat
prowadzimy profesjonalną krojownię pianek meblowych, w której pianka tapicerska jest przycinana do wymiarów, które odpowiadają naszym Klientom. Zajmujemy się również prowadzeniem hurtowni tapicerskiej. Dzięki temu w sklepie internetowym możemy zaproponować Państwu wysokiej klasy gąbki poliuretanowe, stosowane jako wypełnienia mebli, materacy, legowisk dla zwierząt oraz wykorzystywanych w przemyśle,  cięte na dowolny format.
 

          W naszej krojowni możemy przygotować dla Państwa wypełnienie mebli tapicerowanych z gąbki tapicerskiej, artykuły tapicerskie, materac dowolnego wymiaru i grubości. W pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Doradztwo i kontakt:
sklep@piankimeblowe.pl
tel. 600 246 139, 602 521 874


sklep stacjonarny
58-260 Bielawa, ul. Wolności 22-24.


Prosimy o umówienie terminu odwiedzin telefonicznie. ponieważ w czasie dostaw obsługa klientów stacjonarnych może być utrudniona.


 

         Oferujemy naszym Klientom bogaty asortyment, który zawiera różnego rodzaju gąbki, w tym cenione modele: pianki typu T, N. Pianki wysokosprężyste HR, termoplastyczne V oraz wtórnie spieniane R.

          Gąbki meblowe, które dla Państwa przygotowaliśmy, cechują się doskonałą jakością, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz długą żywotność. Są przeznaczone do wypełnienia siedzisk, oparć lub zagłówków różnego rodzaju mebli tapicerowanych, np. foteli, krzeseł, sof lub kanap. Produkty te z powodzeniem mogą być wykorzystywane również do innych celów, choćby do wypełniania materacy, przemyśle odzieżowym, kaletniczym, meblarskim, zabezpieczaniu produktów w transporcie, wypełnień pudełek,  posłań dla psów.

 

Producent pianek tapicerskich - gąbki na wymiar i gotowe

         W prowadzonej przez nas krojowni możemy przygotować dla naszych Klientów gąbkę o dowolnych wymiarach oraz grubości. Wystarczy podać odpowiednie informacje przy składaniu zamówienia.
Jeżeli szukają Państwo produktów w standardowych wymiarach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy bowiem, i zamieściliśmy na stronie, wiele wzorów gotowych artykułów, mniejszych i większych formatek oraz całych płyt. Posiadamy m.in. materace jedno- lub dwuosobowe, płyty standardowe, formatki na wymiar, płyty pianek, granulat itp.Artykuły tapicerskie

          Oprócz podstawowego zaopatrzenia w pianki meblowe w naszym sklepie znajdziecie Państwo również niezbędne artykuły tapicerskie, takie jak tkaniny, owatę poliestrową, kulkę silikonową i granulat do wypełnień poduszek, filc, matę kokosową czy kleje tapicerskie do pianek, materacy, podsufitek.

Produkty dla psów i kotów, artykuły jeździeckie


         W naszej ofercie znajdziecie również legowiska dla psów i kotów zarówno w wersji ekonomicznej jak i ortopedyczne, maty dezynfekcyjne , piankowe drągi jeździeckie oraz wiele innych artykułów.


Meble tapicerowane

          Jesteśmy również producentem mebli tapicerowanych : pikowane zagłówki wykonywane również na wymiar, pufy, materace tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnego klienta są naszą specjalnością. Kompleksowo zajmujemy się również zaopatrzeniem hoteli w tekstylia okienne i meblowe.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl